30 AĞUSTOS ZAFER KUPASI FLOOR CURLİNG TURNUVASI

30 AĞUSTOS ZAFER KUPASI FLOOR CURLİNG TURNUVASI 28-29-30 AĞUSTOS 2023 TARİHLERİNDE SERVET TAZEGÜL SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR.

TURNUVADA MÜCADELE ETMEK İSTEYEN TAKIMLARIN AŞAĞIDA BULUNAN FORMU DOLDURMALARI GEREKMEKTEDİR.

Kategoriler

Karma Takımlar: 28 AĞUSTOS PAZARTESİ Saat: 10.00
Erkek Takımları: 29 AĞUSTOS SALI Saat: 10.00
Kız Takımları: 30 AĞUSTOS ÇARŞAMBA Saat: 10.00
tarihlerinde yarışacaklardır.

Önemli Not Yaş olarak : Minikler, Yıldızlar ve Gençler yarışacaklardır. Lütfen Başvuru Formunu Bu Kurala Uygun Şekilde Doldurunuz

BAŞVURULAR 25.08.2023 CUMA SAAT 17.00 TARİHİNDE SONA ERECEKTİR

2 Comments

 • ALİ KARAKESME , 26 Ağustos 2023 @ 12:43

  ALSANCAK SPOR KULÜBÜ VE MERSİN GELİŞİM SPOR KULÜBÜ OLARAK TÜM KATOĞORİLER DE KATILIM SAĞLAMAK İSTEMİŞTİK LAKİN MUHATTAP OLABİLECEĞİMİZ BİRİ OLMADIGINDAN VE İL TEMSİLCİ SAYIN SAMİ BEY TELEFONLARIMAZA BAKMADIĞINDAN KATILIM SAĞLAYAMIYACAĞIZ.

  • Admin , 26 Ağustos 2023 @ 15:27

   Daha önceki yapmış olduğunuz başvuruya istinaden bahse konu olan takımlar fikstürümüzde yer almıştı ancak şikayetinizi yanlış mecradan ve konuyla alakalı olmayan bir yerden ilettiğiniz için il temsilciliğine başvurarak takımları fikstürden geri çekip mevcut durumu il müdürlüğüne ilettik. Yasal prosedür gereği hareket edilecektir. Curling ruhuna yakışmayan üslubunuzun sportmenlik anlayışı içerisinde düzeltilmesini temenni ederiz.Unutulmamalıdır ki
   Web Sitemizin Resmi Web sitesi özelliği taşıdığı ve siteye girenlerde de yanlış intibah uyandırdığı gözönündedir. Gerekli bilgi ve belgeler mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir